PETER PAN TÜRKÇE İZLE « Yeni Çizgi Filmler İzle

cartoonnetvorkizle
trtcocukizle
 PETER PAN TÜRKÇE İZLE izle)
PETER PAN TÜRKÇE İZLE
PETER PAN TÜRKÇE İZLE çizgi filmi Peter Pan bölümünde yer almaktadır.
Benzer Çizgi Filmler
  PETER PAN TÜRKÇE İZLE Çizgi Filmi Açıklaması

  Korsan gemisine baksana. Haa yeni bir top satın almışlar. Kaptan gerçekten çok mutlu görünüyor. Sana kesinlikle katılmıyorum. Yani düşünsene o ve kardeşleri buradan asla gidemezler. Sen hiç değişmeyeceksin. Vay canına dostumuz Javs bunu başarmış. En iyisi bir kaza olmadan o taşı buradan kaldırmak. Ancak bir an önce Londra’ya gitmemiz gerekiyor. Beni bekle Peter Pan…
  Merhaba millet. Evet hazırız. Annenle baban sinemadayken olmayan ülkede daha uzun vakit geçirme şansımız var. Bir hafta boyunca olmayan ülkedeyiz. Yün hırka bir de çilekli süt almak senin için yeterli olacaktır. Korsanlara çok büyük bir baskın yapacağız. Yaşasın. Dostlarım size bu gün bir sürprizim var. Dev bir meyve salatası yapmak istiyorum. Bana bakın tembeller sürüsü biraz çevik olun artık. Ufak çocuklara yeniliyorsunuz ve bu gerçekten utanç verici bir duygu.
  Sonunda güçlünün kim olduğunu anladı gördün mü. Daha hızlı gitme şansımız var mı. Havai fişekleri kaçırmak istemiyorum. Sizi korkutmadım mı yani. Sen bir yabancısın. Gerçeğin farkındasın ve sen benden korkuyorsun. İşte patlayan karpuz. Olmayan ülkenin en meşhur meyvelerinden bir tanesidir. Sorun da tam olarak bu biliyor musun ?
  Hiç bir şeye dikkat etmiyor her şeyi gelişi güzel yapıyorsun. Ağacı vurdular. Olmayan ağaç ne olacak şimdi. Gerçekten çok yazık oldu. Peter Pan uyan hadi . İnanılmaz Tinker Bell çok kötü bir rüya gördüm. Bu çizgi film minika go isimli çizgi film kanalında yayınlanmaktadır.

  Kategorisi:Yayınlanma tarihi: Mart 12, 2014
  Yazarı: Enes
  Çizgi film izle: ,,,
   PETER PAN TÜRKÇE İZLE çizgi filmi izle için yorum ekle

   Çizgi Film İzle

   Yeni Gambol
   Ekleyen : Yönetici
   Ben 10 omniverse 1 bölüm
   Ekleyen : Yönetici
   Gumball Telefon
   Ekleyen : Yönetici
   Uçaklar planes izle
   Ekleyen : Yönetici
   Stellina minika TV
   Ekleyen : Yönetici
   Şeker kız candy 2
   Ekleyen : Yönetici
   Sünger bob ilk bölümü
   Ekleyen : Yönetici

   Yeni Çizgi Filmler

  1. Çocuklar sizin yapacağınız en önemli şey kendinii geliştirmektir. Ancak bu şekilde vatana faydalı olablirsiniz.